Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Odpady

Odpady

Obec Smrčná touto vyhláškou zavádí místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

Sazba poplatku činí 500 Kč za osobu trvale přihlášenou v obci.

Pokud se jedná o rekreační objekt poplatek činí 500 Kč za objekt.

TAŠKY NA SEPAROVANÝ ODPAD

Tašky na tříděný odpad

Obecní úřad Smrčná za příspěvku Kraje Vysočina pořídil pro své občany, ale i pro rekreační a chatové objekty praktickou sadu pro jednoduché třídění separovaného odpadu v domácnostech.

Sada na třídění odpadů obsahuje tři barevné potištěné tašky o objemu 40 litrů, jejich barvy odpovídají barvám kontejnerů na třídění. Žluté tašky jsou na plasty, modré na papír a zelené na sklo.

Jednotlivé tašky jsou opatřeny prošitými uchy (s nosností do 10 kg) a suchými zipy, kterými je lze spojit dohromady. Tašky jsou vyrobeny z odolného a omyvatelného materiálu.  

Sadu tří tašek si můžete ZDARMA vyzvednout na Obecním úřadě ve Smrčné, pokud máte zaplacený poplatek za odvoz komunálního odpadu. Sada tašek bude vydána oproti podpisu pro jednu domácnost nebo rekreační objekt                                                                                                                      

kraj Vysočina

Obecně závazná vyhláška:

Obecně závazná vyhláška č. 1/2017, o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů