Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První adventní neděle

První adventní neděleDatum konání:
29.11.2020

První adventní neděle

christmas-card-566306_960_720.jpg

 

Vážení spoluobčané, po roce tu máme opět vánoční čas a s ním spojené adventní svátky. Advent je období, kdybychom měli zapomenout na běžné starosti a užívat si poklidné předvánoční dny. Rodinná, přátelská setkání, smích, vůně cukroví a svařáku k těmto svátkům neodmyslitelně patří. Tento rok však budou svátky trochu jiné a pro nás pro všechny zajisté nezapomenutelné, a to bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. I přes tato úskalí, se pojďme radovat z maličkostí, z každého upřímného úsměvu a užijme si vánoční svátky s těmi nejbližšími v kruhu rodinném a zkusme alespoň na chvilku zapomenout na tuto nelehkou situaci, která už nás téměř celý rok provází.

Vážení spoluobčané jménem celého zastupitelstva Vám přeji krásné prožití adventního času a svátků Vánoc, přeji Vám pohodu, klid, a hlavně pevné zdraví a věřím, že nadcházející rok, rok 2021 bude pro nás pro všechny klidnější.

 

Daniela Štefáčková

místostarostka obce

 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů