Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První adventní neděle

První adventní neděleDatum konání:
29.11.2020

První adventní neděle

christmas-card-566306_960_720.jpg

 

Vážení spoluobčané, po roce tu máme opět vánoční čas a s ním spojené adventní svátky. Advent je období, kdybychom měli zapomenout na běžné starosti a užívat si poklidné předvánoční dny. Rodinná, přátelská setkání, smích, vůně cukroví a svařáku k těmto svátkům neodmyslitelně patří. Tento rok však budou svátky trochu jiné a pro nás pro všechny zajisté nezapomenutelné, a to bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. I přes tato úskalí, se pojďme radovat z maličkostí, z každého upřímného úsměvu a užijme si vánoční svátky s těmi nejbližšími v kruhu rodinném a zkusme alespoň na chvilku zapomenout na tuto nelehkou situaci, která už nás téměř celý rok provází.

Vážení spoluobčané jménem celého zastupitelstva Vám přeji krásné prožití adventního času a svátků Vánoc, přeji Vám pohodu, klid, a hlavně pevné zdraví a věřím, že nadcházející rok, rok 2021 bude pro nás pro všechny klidnější.

 

Daniela Štefáčková

místostarostka obce

 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů