Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projekt "Zlepšit třídění odpadů v naší obci"

Projekt "Zlepšit třídění odpadů v naší obci"Datum konání:
1.1.2019
Datum ukončení:
31.1.2019

Ke konci roku 2018 byl v naší obci dokončen projekt "Zlepšit třídění odpadů v naší obci". Cílem tohoto projektu bylo v lokalitě RD Vranov vybudovat kontejnerové stání pro umístění kontejnerů na separovaný odpad. Dále byly pořízeny 3 koše na psí exkrementy, včetně zásobníků na igelitové sáčky. Tyto koše byly umístěny na strategická místa v obci - u pošty, u hasičárny a u nových RD na Vranově. Dále byly v rámci tohoto projektu pořízeny sady tří tašek na třídění separovaného odpadu v domácnostech, které byly rozdány občanům i majitelům chat.

Projekt byl realizován za podpory dotace Kraje Vysočina z Fondu Vysočiny. Celkové náklady tohoto projektu činily 135.562,- Kč, výše dotace z Fondu Vysočiny 67.780,- Kč.

                         IMG_2211.JPG        IMG_2202.JPG          

IMG_2212.JPG

 

Image.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů