Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kraj Vysočina - ZLATÁ JEŘABINA

Kraj Vysočina - ZLATÁ JEŘABINA 

zlata_jerabina.jpg

 

 

PRVNIjpg.jpg VCELI.jpg TRETI.jpg

I když se naše akce " Procházka včelí stezkou" nedostala do užšího výběru ankety ZLATÁ JEŘABINA, i tak vás rádi informujeme o jejím hlasování.

 

Může to být i typ na výlet na další ročníky těchto nominovaných akcí v Kraji Vysočina.

 

HLASUJTE PRO POČIN ROKU 2020 V ANKETÁCH ZLATÁ JEŘABINA A SKUTEK ROKU! 

Hlasovat pro oblíbenou kulturní akci, příkladnou obnovu památky či nejzajímavější dobrovolné skutky jednotlivců a projekty právnických osob, které v roce 2020 přispěly k rozvoji regionu, můžete do 31. března 2021.

Do obou anket je možné hlasovat prostřednictvím elektronického formuláře. Do ankety Zlatá jeřabina 2020 lze zasílat hlasy také pomocí originálního hlasovacího lístku uveřejněného v únorovém vydání novin Kraj Vysočina.

 

ZLATÁ JEŘABINA

Zlatá jeřabina logo

Hlasovat v 17. ročníku ankety Zlatá jeřabina - Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2020 můžete ve dvou kategoriích: 1. kategorie Kulturní aktivita a 2. kategorie Péče o kulturní dědictví.
Více informací a přehled výsledků z minulých let je k nahlédnutí zde.

Hlasovací formulář

 

SKUTEK ROKU

Skutek roku logo

Pro skutky fyzických osob lze hlasovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí a zemědělství, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání.
 

Hlasovací formulář

 

Zdroj informací: Kraj Vysočina

Zodpovídá: Monika Jonášová

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů