Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > KNIHOVNA SMRČNÁ - Malý záchranář - kurz první pomoci

KNIHOVNA SMRČNÁ - Malý záchranář - kurz první pomoci2022-08-25.png

KNIHOVNA SMRČNÁ připravila pro děti kurz PRVNÍ POMOCI formou hry, spojený s pestrým programem a ukázkami:

 • OŠETŘENÍ ÚRAZU
 • SIMULACE SITUACÍ
 • PRVNÍ POMOC
 • PREVENCE
 • VYRÁBĚNÍ
 • HASIČI (ukázka hasičské techniky)

Třídenní kurz proběhne v areálu bývalé Základní školy Smrčná ve dnech 14.5., 21.5., 4.6. vždy od 14.00 hod. a je vhodný pro děti od 6 let. Cena za celý kurz 300,- Kč/dítě. Na konci kurzu obdrží každé dítě dárek.

Nutné vyplnit přihlášku, kterou je možné vyzvednout v Knihovně Smrčná, Poště Partner Smrčná nebo poslat v elektronické podobě.

Pro více informací volejte 730 846 365 - Lucie Janáková nebo 734 558 406 - Hana Nováková.

Těšíme se na Vás.

Přihláška

malý záchranář.png


Komentáře


 • včera v 13:07
  Pavla
  Pečující osoba

  Dobrý den všem! Moc doporučuji tento kurz, s kamarádkami jsme jely přes sto kilometrů, abychom si "okoukly" reálnost úrazů, není nadto, když je zaměření na dětský věk, člověk nerad přivolává nebo věnuje pozornost nehodám, a tady si nejen prověříte znalosti, taky je třeba dáte do souvislostí, a věřím, že se dozvíte i nové věci, hlavně, co se týče AED, aplikací a fungování IZS.
  Je příjemná změna, že se fundovaně obeznámíme s možnostmi, protože když jdete na věc, zjišťování okolností Vás připravuje o cenné vteřiny. . Děkuju, že to děláte se zapálením a nasazením a se srdcem na dlaních, že tvoříte prostředí, kde se dá promluvit i o tom, co člověka trápí a čeho se bojí. Přeju Vám, holky, mnoho dětských absolventů, spokojených "pečujících" osob a abyste si na sebe nic takového nepřivolávaly, hodně vědomého počínání na svých cestách nejen životem. Držte se, opravdové profesionálky!!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů