Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > KNIHOVNA SMRČNÁ - Listování - 7.3.2024

KNIHOVNA SMRČNÁ - Listování - 7.3.2024knihovna_znak.jpg

Knihovna Smrčná srdečně zve občany na další představení LISTOVÁNÍ s názvem STOP, které se bude konat 7.3.2024 od 18.30 hod na sále Hostince pod Jasanem ve Smrčné.
 
účinkují: Alan Novotný, Lukáš Hejlík a Tomáš Poláček
 
Anotace:
Tomáš Poláček podnikl v létě roku 2015 bláznivou výpravu. Stopnul 250 aut povětšinou nevalné úrovně, aby se dostal přes Sibiř, Aljašku, nebezpečnou Střední Ameriku nebo peruánskou poušť až do střediska Ushuaia v Ohňové zemi - nejjižnějšího města světa. "V mexickém kamionu jsme šňupali bílý prášek, v Jižní Americe žvýkali koku, ilegálně jsem překračoval hranice mezi středoamerickými státy, to všechno v knize je," vysvětluje Poláček, který stopoval více než dvacet let, dojel mimo jiné z Prahy na olympiádu do Pekingu. "Páteří knihy je ale tahle cesta přes dva kontinenty," říká, "protože ta byla určitě nejdrsnější - v posledních dnech jsem brečel." Se svou dramatickou knihou se vydává teď na jinou cestu, na turné s projektem LiStOVáNí. 
 
stop.png

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů