Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > KNIHOVNA SMRČNÁ - Český den proti rakovině 13.5. - 19.5.2024

KNIHOVNA SMRČNÁ - Český den proti rakovině 13.5. - 19.5.2024                                   2022-08-25.png                                          Nepojmenované.png

Druhým rokem se KNIHOVNA SMRČNÁ a POŠTA PARTNER SMRČNÁ zapojují do celorepublikové veřejné sbírky na pomoc onkologicky nemocným pacientům.

Jedná se o veřejnou sbírku a preventivní akci Ligy proti rakovině (letos již 28. ročník), která probíhá vždy 1x ročně v květnu.

Při Českém dni proti rakovině budou od pondělí 13.5.2024 do pátku 17.5.2024 k dispozici v KNIHOVNĚ a na POŠTĚ PARTNER letáčky s informacemi o prevenci nádorových onemocnění (v letošním roce se zaměřením na prevenci rakoviny prsu a screeningové programy).

Dále si budete moct zakoupit žluté kytičky s barevnou stužkou za dobrovolný příspěvek (v minimální výši 20 Kč).

Peníze získané za kytičky využívá Liga proti rakovině na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologického výzkumu a vybavení onkologických center.

CDPR_2024-plakat_A4-fin.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů