Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Beseda nad kronikou - fotogalerie.

Beseda nad kronikou - fotogalerie.Datum konání:
14.4.2019

Tento rok se bude konat "Beseda nad kronikou"  - 4.10.2020

 Beseda nad kronikou

Odpoledne dne 14.4.2019 proběhla na sále ve Smrčné plánovaná akce "Beseda nad kronikou".

V návaznosti na ocenění získané v soutěži Vesnice roku a natočení reportáže o naší kronice, jsme ji chtěli připomenout a ukázat našim občanům.

Byla připravena malá výstava starých fotografií, map, dokumentů a pohlednic. Dále jsme ukázali darované obrazy od malíře pana Košťála, který maloval Smrčnou v 50. letech minulého století.

Pan Čada krátce pohovořil o připravovaných plánech, které mají oživit a připomenou naší historii v obci. Velmi zajímavě přiblížil architekta našeho kostela a české školy. Následně si vzal slovo pan Vilímek, který poutavě odpovídal na naše dotazy. Nakonec povyprávěl kronikář pan Vondrák o historii naší kroniky a zpestřil program o historické zajímavosti, které jsou do kroniky vepsány.

Věříme, že tato nová akce byla přínosem a rádi bychom jí opakovali se zaměřením na určitou část historie obce nebo určité historické objekty obce.

Těšíme se na Vás v příštím roce 2020.

Fotografie - viz fotogalerie.

 IMG_2692.jpg    IMG_2699.jpg    IMG_2700.jpg

IMG_2706.jpg    IMG_2708.jpg

IMG_2714.jpg

IMG_2723.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů