Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Očkovací centrum v Jihlavě

Očkovací centrum v Jihlavě 

                                                                          znak..jpg                           logo-vys-barneg1-cz_denik-630-16x9.jpg

Obecní úřad Smrčná informuje své občany, že očkovací centrum v Jihlavě zahajuje provoz dnes 12.3.2021 od 13.00 hod.

KV - Dotazník a informace před očkováním_interaktivní.pdf

Kromě vyplněného dotazníku si s sebou nezapomeňte vzít také doklad totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas) a průkaz zdravotní pojišťovny.

 

  Image.jfif IMG_0071.jpg

V Jihlavě na očkování nově do Hruškových Dvorů.

V Jihlavě spustilo provoz největší očkovací centrum v regionu. První registrovaní dostanou vakcínu v pátek 12. března. Centrum se tak přesunuje z jihlavské nemocnice do Hruškových Dvorů. Na místě budou zdravotníci z nemocnice. Provoz centra zajišťuje Nemocnice Jihlava.

Očkovací kapacita centra je nyní zhruba 500 lidí denně sedm dní v týdnu, ale vše bude záviset na dodávce vakcín: „Když počítáme navíc s těmi, které čeká přeočkování, tak je to tisícovka lidí denně. První tři týdny to je tedy pět set lidí, poté, když budeme podávat druhou dávku, tak se počty navýší,“ popisuje ředitel jihlavské nemocnice Lukáš Velev.

Na místě budou k dispozici dotazníky, které je potřeba před podáním vakcíny vyplnit: „Prosíme veřejnost, aby si formulář vytiskli již doma, na místě nám to usnadní práci a urychlí provoz,“ říká náměstek pro informatiku a kybernetickou bezpečnost David Zažímal. Formulář je ke stažení buď na stránkách ockovanivysocina.cz nebo na stránkách Nemocnice Jihlava www.nemji.cz.

Očkovací centrum v Hruškových Dvorech bude podávat všechny typy vakcín: „Počítáme s vakcínou Moderna, Pfiser/BioNTech i AstraZeneca,“ dodává koordinátor krajského očkování Alexander Filip.

Očkovací centrum má adresu v ATX centru v jihlavské průmyslové zóně Hruškové Dvory 123. Trasy pro řidiče budou viditelně označeny, stejně jako navigace k parkovacím zónám. Od 15. 3. bude po dohodě s Městem Jihlava posílena MHD, konkrétně linka 4. Pro očkované je doprava MHD zdarma. Linka č. 4 začne jezdit v posílených pravidelných třicetiminutových intervalech ze zastávky Jihlava, Masarykova náměstí na zastávku Swoboda Stamping a zpět včetně víkendů. Další spoje budou postupně přidávány v koordinaci s rozšířením provozu očkovacího centra. Callcentrum očkovacího centra je 567 157 777, telefonní číslo bude dostupné v době otevření centra. 

 

Kde se očkuje na Vysočině

Mapa Očkování praktickými lékaři v Kraji Vysočina

Aktuální stav očkování v Kraji Vysočina

Očkování pro veřejnost nad 70 let probíhá na těchto místech:

Ostatní očkovací centra v Kraji Vysočina

Očkovací centrum Pelhřimov (zobrazit v mapy.cz) 49.4291178N, 15.2196492E

Kulturní dům Máj

tř. Legií 1115, Pelhřimov 

Hlavní vstup do Očkovacího centra se nachází v zadní části kulturního domu, vstup je bezbariérový.

K parkování se doporučuje využít přilehlé parkoviště na třídě Legií a v ulici Krásovy domky

Očkovací centrum - Pehlřimov - Kulturní dům Máj

Zdroj informací: Kraj Vysočina

Zodpovídá: Monika Jonášová


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů