Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > OBEC SMRČNÁ - DĚTSKÝ DEN PROCHÁZKA INDIÁNSKOU STEZKOU 27.5.2023

OBEC SMRČNÁ - DĚTSKÝ DEN PROCHÁZKA INDIÁNSKOU STEZKOU 27.5.2023V sobotu 27.5.2023 proběhl ve Smrčné dětský den, tentokrát na téma "PROCHÁZKA INDIÁNSKOU STEZKOU"

Pro děti byla indiánská stezka otevřena od 13:30 hod. do 15:30 hod.
Na stezce, která byla dlouhá 2,5 km bylo nachystáno 6 stanovišť.
Na startu byly dětem rozdány kartičky, mapka s vyznačenými stanovištěmi a děti si mohly vyrobit svojí indiánskou čelenku.

Na všech stanovištích byli indiáni, indiánky nebo kovbojové. Děti si mohly vyzkoušet rýžování zlata, chytání rybiček, házení s kroužky, poznávat po hmatu různé druhy luštěnin nebo po vůni různá koření, nechyběla indiánská překážková dráha, indiánské úkoly a samozřejmě střelba lukem a hod sekyrou.


INDIÁNSKOU STEZKU navštívilo celkem 61 dětí. Na každém stanovišti, za splnění úkolu, děti dostaly razítko na soutěžní kartičku. Po odevzdání kartičky děti dostaly odměnu, kterou byla klíčenka (baterka neb píšťalka) a indiánský perník. Za vyplnění tématického kvízu byly děti odměněni POPCORNEM.

 

Odpoledne byl připravený doprovodný program - děti se mohly svést na poníkovi nebo koníkovi, vyrobit si v dílničkách lapač snů, svést se v kánoi, zadovádět ve skákacím hradu a nechybělo malování na obličej. Bylo možné se také vyfotit u tepee u kterého stál krásný indiánský totem.


Věříme, že se všem účastněným dětský den líbil.

Veliké dík patří všem kteří se podíleli na organizaci a zajištění stanovišť.

Děkujeme také Hostinci pod Jasanem - Davidu Kořínkovi za zajištění občerstvení.

Příští rok se na Vás budeme opět těšit.

 IMG-20230527-WA0024.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů