Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zavádíme Mobilní rozhlas ve Smrčné

Zavádíme Mobilní rozhlas ve Smrčné znak..jpg                                      MR_Reg_250x250.jpg

 

Obecní úřad Smrčná oznamuje svým občanům, že zavádíme do naší obce aplikaci

Mobilní rozhlas.

Obec Smrčná se rozhodla využít moderní systém pro informovanost svých občanů.

Ne každý má čas a možnost denně prohlížet obecní stránky, číst úřední desku nebo kontrolovat, zda mu byl doručen letáček o chystané kulturní akci. A proto jsme se rozhodli využít tuto moderní variantu komunikace obce se svými občany. Doručit potřebné informace téměř až k Vám domů, a to díky mobilnímu telefonu či internetu.

Jedná se o informační systém, který využívá SMS a hlasové zprávy, emaily nebo mobilní aplikaci na Vašem telefonu. Stačí se zaregistrovat a budete získávat  informace o krizových situacích, o informacích z úřadu nebo aktuality z obce (kulturní akce, sportovní akce).

Nejefektivnější přenos informací je tedy právě prostřednictvím mobilního telefonu a je úplně jedno, jestli je to obyčejný telefon (tzv. "mobily pro seniory"), nebo poslední technologický hit v oblasti smartphonů. Systém se však neomezuje pouze na mobily, lze ho využít i pro odesílání informací pomocí emailu. Na mobilním telefonu Vám tak může přijít klasická SMS, majitelé chytrých telefonů mohou využít chytré aplikace.

 

MR_Info_728x90.jpg

Důležité informace o Mobilním rozhlase:

 - Veškeré zprávy jsou pro občany ZDARMA.

 - Informace Mobilním rozhlasem rozesílá Obecní úřad Smrčná, nebudou chodit žádné reklamy ani nabídky.

 - Informace budou rozesílány na Váš mobil prostřednictvím SMS zprávy (např. krizové zprávy, upozornění na odpojení energie, poplatky, kulturní nebo sportovní akce). Pro nevidomé a slabozraké občany je možnost zasílání hlasových zpráv. 

- Na uvedený e-mail bychom rádi zasílali časem zpravodaj obce.

 - O tom, jaký druh zpráv budete dostávat, rozhodnete vy sami tím, že na registračním formuláři zaškrtnete skupinu, která Vás zajímá.

 - K dispozici je i mobilní aplikace. 

Jak se zaregistrovat?

1) Vyplněním online registračního formuláře na adrese  https://smrcna.mobilnirozhlas.cz

  - V prvním kroku registrace zadáte do systému své telefonní číslo a potvrdíte ho heslem, které Vám na toto číslo přijde.

 - Ve druhém kroku zadáte do systému své telefonní číslo a potvrdíte ho heslem, které Vám na toto číslo přijde.

 - Poté vyplníte formulář a odešlete.

2) Vyplněním informačního letáku, který bude doručen do Vašich schránek a následným odevzdáním na Obecním úřadě nebo Poště Partner Smrčná.

3) Leták najdete na následujících místech:

 - na Obecním úřadě

 - na Poště Partner  

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů